Doprava zdarma
Akcie a novinky e-mailom


apek
apek

Kompletné krmivo pre psov


V kategórii krmív pre psov nájdete všetko potrebné pre vaše štvornohých priateľov a ich zdravý a vitálny život. Najpoužívanejším a najjednoduchším spôsobom kŕmenia psov sú predovšetkým granule pre psov, niektorí chovatelia a majitelia kŕmia svojho maznáčika tzv „mokrým krmivom“ – konzervami pre psov alebo masovými kapsičkami. Uvedené druhy krmív pre psov sú ďalej rozdeľované podľa špecifických požiadaviek jedinca.

Pri výbere krmiva pre psov je potrebné brať na vedomie vek psa, veľkosť plemena alebo zvláštne nároky na výživu. Špeciálne krmivá pre aktívne psy sú zvyčajne značená ako Šport, Energy alebo Performance. Naopak pre psov s nadváhou a psov po kastrácii sú krmivá označovaná ako Light alebo Sterilised. Osobitný ohľad je treba brať na choré psy, alebo alergikov na určitú zložku potravy. Vhodnou stravou pre alergické psy sú hypoalergénne krmivá. Veterinárne diétu pre psa Vám vždy musí odporučiť veterinár na základe vyšetrenia a diagnózy. Diétne krmivo pre psov si potom u nás môžete objednať za internetovú cenu.

Ak si nie ste istí správnou voľnou krmiva pre Vášho psa, neváhajte nás kontaktovať na našej zákazníckej linke (00420) 267 311 600, radi a ochotne Vám pomôžeme.

Zobrazenie katalógu:            Značka:             Zoradenie: vzostupne zostupne
1 2 3 37   ďalšia


1 2 3 37   ďalšia