MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

Brit

Český výrobca Brit vyvinul superprémiové krmivo pre psov a mačky Brit Care, ktoré maximálne šetria organizmus a poskytuje účinnú ochranu proti negatívnemu pôsobeniu vonkajších vplyvov. Pre výrobu krmiva pre domácich miláčikov sú použité výhradne hypoalergénne suroviny - jahňacie mäso s ryžou a losos so zemiakmi. Výber surovín pre krmivo Brit Care pre psov zaisťuje vysokú znášanlivosť krmiva a zamedzuje výskytu alergických reakcií či potravinových intoleranciou.
 
Krmivo pre psov Brit Care je doplnené o rad funkčných komponentov, ktoré posilňujú imunitu, prispievajú k zdraviu organizmu a predovšetkým pomáhajú eliminovať nebezpečenstvo vzniku vážnych ochorení. Profesionálne navrhnuté nutričné ​​parametre tohto krmiva a vyvážený obsah živín sú zárukou zdravia a spokojnosti kŕmeného jedinca.
 
Brit rozšíril ponuku psie výživy a výživy mačiek o prémiovú rad Brit Premium. Produktový rad Brit Premium je jediné prémiové krmivo, vyvinuté na mieru pre všetky váhové aj vekové psie a mačacie kategórie. Granule Brit Premium majú vysoký obsah čerstvého kuracieho mäsa 40-45%, obsahujú extrakt z bylín a ovocia pre lepšiu chutnosť a stráviteľnosť, navyše sú cenovo veľmi dostupné.
 

Najpredávanejší tovar

Odporúčame

Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.