MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

Dátum: 11.3.2015

Známy český veterinár Ján Herčík sa na krste svojej novej knihy Zverolekár v akcii postaral o veľký rozruch. Úplne neplánovane obdaroval hviezdnu dobroditelka Dagmar Havlovou devítitýdenním šteňaťom boxera. Bývalá prvá dáma bola v šoku.
 
"Mám pocit absolútneho šťastia a zároveň pocit veľkej zodpovednosti. Tiež sa starám o svoju Deväťdesiatročný mamičku, o nadácii, hrám divadlo, točím a som ešte vo veľa rôznych správnych rád. Musím sa jej venovať, tak ju musím vychovať, pretože boxer musí mať výchovu, musí mať výcvik. To ja snáď všetko zvládnem, pretože teraz prevažuje pocit šťastia. Je to také ďalšie vnúčatká a volá sa Grace, vyzerá skôr ako Graceinka, "podelila sa o prvé dojmy dojatá Dagmar Havlová.Havlovou s Herčík spája dlhoročné priateľstvo.
 
Je známe, že sa jej doktor vždy dobre staral o psov a vďaka novému šteňaťu v tom môže naďalej pokračovať. Kuriózneho krstu sa napokon ujalo aj samo šteňa, ktoré knihu slávnostne pocikal. Veterinár sa tak razom stal jediným spisovateľom v Česku, ktorý sa môže pochváliť pokropením knihy pre šťastie od šteňaťa bývalej prvej dámy. Spoluautorom knihy Zverolekár v akcii je Alena Hrachovcová, mamička jeho manželky Kataríny Hrachovcová. Úloha kmotra sa vedľa Havlovej ujal aj herec Jiří Lábus.
 
"Ku zvieratám ik ich lekári Herčík mám veľmi pekný vzťah. Žiadne zviera síce nevlastním, ale rád ich z diaľky pozorujem. Ak sa ku mne priblíži, radi si spolu hráme. Keď sa to zvrtne a musí nás od seba odtrhnúť, navštívime doktora Herčíka, ktorý nás ošetrí, a zase si spolu pohráme. A takto je to stále dookola, "vtipkoval Lábus.
 
Grace k tejto príležitosti dostala od značky ROGZ do začiatku obojok, vodítko, hračku Rogzette a ružový psí pelech ROGZ.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.