MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

HEREČKA CHANTAL POULLAIN A CASANOVA

Svoju lásku ku Casanovovi prejavuje herečka Chantal Poullain systémom cukor a bič. Jej boxer menom Casanova, na ktorého doma volajú Casy, je dobre vychovaný. Ak by chcel vyžobrať od dospelých niečo od stola, má jednoducho smolu. Má doma svoje miestečko na psie kŕmenie, ktoré obsahuje všetko, čo psi potrebujú. Niekedy Chantal trochu vyměkne a uvarí mu niektoré psie špeciality, ale to je všetko, čo sa "rozmazlovacího" kŕmenie pre psov týka.
 
Vďaka tejto systémovej výchove sa podarilo, že je Casanova veľmi dobre vychovaný a nekňučí ani na návštevy. Len niekedy, keď obaja jeho najbližší odcestujú na pár dní a musí byť u známych na stráženie, tak príde naspäť trochu rozmaznaný a potom mu nastanú opäť chvíle pevnej ruky. Aj vďaka dobrému kŕmenie, ktoré prevažne tvoria superprémiové granule pre psov, je stále štíhly, pohyblivý a nemá žiadne zdravotné problémy. "Je to náš miláčik už desať rokov, kedy si ho syn Vladimír sám vybral. Sú tiež veľkí kamaráti a Casanova si s ním hrá na Dona Quijota, ktorý nečakane lezie Vladimírovi na chrbát a potom samou radosťou skáče ako gazela "povedala Chantal, keď si vyberala nový pelech ROGZ.
 
"Tiež rada spím v krásnej a pohodlnej posteli a na nášho miláčika sme nejako zabudli, tak to musíme rýchlo dohnať. Aj on si zaslúži pekné a príjemné spanie v mäkkom psím pelechu z dutého vlákna, ktorý navyše môžeme vyprať v práčke. Tiež sme mu vybrali moc pekný, kvalitný a dizajnový obojok a vodítko ROGZ. Aj napriek tomu, že veľa ľudí oblieka svoje psy a psie oblečky Puppia sa nám veľmi páči, Casymu zatiaľ žiadny zhotovovať nebudeme. Radšej si tu vybral (skôr vyštěkal) novú psiu hračku "oznámila očividne spokojná Chantal v našej predajni ROGZ na Moskovskej 1 v Prahe 10, Vršoviciach.
 
Pani Chantal Poullain s Casanovom navštívila náš ROGZ obchod chovateľských potrieb v Prahe v januári 2010.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.