MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

HEREČKA JIŘINA JIRÁSKOVÁ S AMÁLKOU

Dátum: 1.4.2010

Láska, veľké priateľstvo a hlboké puto sa utvorilo medzi pani Jiřina Jirásková a jej deväťmesačné fenkou - francúzskym buldočkom Amálkou. Je to už jej druhá sučka tejto rasy a podľa slov pani Jiřiny Jiráskovej sa od svojej predchodkyne "tam zo zhora" naučila mimoriadne rýchlo všetko dobré, čo každý psík musí vedieť. Aby Amálke urobila radosť a trochu jej na jar "vyfešákovala", vybrala si pani Jirásková náš psie obchod ROGZ na Moskovskej 1 v Prahe 10, ktorý je blízko ich bydliska a navyše s veľkým výberom všetkého potrebného.
 
"S pani Alenkou sa striedame v strážení a vždy keď jedna z nás odchádza z domova, tak Amálka smutne leží pri dverách a cnie sa jej" povedala pri stretnutí pani Jiřina Jirásková a vysvetlila tak, prečo prišla do obchodu ROGZ is priateľkou. Vôbec nečakali, že tu nájdu tak obrovský sortiment úžasných lákadiel a potrieb pre psov. Aké nové popruhy pre psov vyberú Amálke? Ktorý psie obleček do dažďa jej bude najviac pristane? Ako bude znášať povinné bezpečnostné pásy do auta? Aký psie maškrta jej vyberieme? Na tieto otázky jej pomohla odpovedať a vybrať všetko majiteľka nášho obchodu Lenka Kholová.
 
Úplne vo svojom živle bola Amálka, ktorá pobehovala od jedného stojana k druhému a sama si z regálov vyberala hračky pre psov. Keď si dve plyšové psie hračky ROGZ vybrala, ujala sa úlohy paničky pani Jirásková a začala vyberať výrobky, kvôli ktorým do predajne prišla. Prvé zastavenie bolo u pelechov. Amálke bolo v šteňacom ružovom pelechu ROGZ z flíz síce prima, ale keďže ich má doma viac a aj na chalupe na Šumave má kde spinkať, výber pelechov sa presunul na jeseň. Preto, aby Amálka mohla vyraziť do prírody aj za dažďa, bola ňou vybraná červená pláštenka a na randenie s ostatnými kamarátmi do parku originálne ručne vyšívané tričko, oboje z kolekcie BassTee. Pre farebné zladenie dostala aj nové červené popruhy ROGZ s motívom kostičiek.
 
"Popruhy sú pre ňu lepšie než obojok. Môže sa do nich pekne oprieť a nič jej neškrtí ", pochvaľovala si Jiřina Jirásková. "Mám veľkú radosť, že váš obchod ROGZ je tak blízko môjho domova a už sa teším, že čoskoro dorazíme pre psie kŕmenie. Tiež veľa mojich kamarátov z Vinohradského divadla si sem určite príde vybrať a nakúpiť ", oznámila už na odchode majiteľke obchodu Lenke Kholová očividne spokojná pani Jiřina Jirásková.
 
Pani Jiřina Jirásková navštívila náš ROGZ obchod v Prahe v apríli 2010.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.