MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

HEREČKA MICHAELA MAUREROVÁ A FANY S AMINOU

Dátum: 1.10.2008

Herečka Michaela Maurerova čaká dvojčatá, však sa venuje aj svojim dvom fenkám Slovenského strakatého psa Fany a amino. Pri nákupe potrebných zdravých maškŕt a potrebných psích obojkov v našom obchode ROGZ nám povedala: "Pre psíkov moja tehotenstvo nie je žiadne obmedzenie. Samozrejme to cíti ako všetky zvieratá, majú na to inštinkt. Spoznali to ďaleko skôr než ja alebo doktor. Sú ku mne opatrnejší, maznavejšie a tulivější. Inak sú to samozrejme moja taká prvorodená chlpatá miminá (smiech). "
 
Aby sa pripravila na zhon, ktorý jej s dvojičkami čaká, zaobstarávajú si domov ešte ďalšie zvieratá. "Teraz sme si zaobstarali ešte malú oslíčku Boženka, ktorá zatiaľ zostáva na farme pani a pána Bendových do doby, než prestane byť dojčené. Potom pôjde k nám na záhradu. Hrozne sa na ňu tešíme a chodíme ju pravidelne navštevovať. Ak chcete, pošlem vám fotku ", povedala Míša. Určite budeme radi, možno jej bude sedieť aj náš ROGZ obojok - ako ste prišli na nákup oslíka?
 
"Tým, že máme barák za Prahou s celkom veľkou záhradou, tak sme si hovorili, že by to chcelo nejaké zvieratko, ale zase také, na ktoré budeme sami stačiť. Niečo sme si o tom načítali a zistili sme, že somár nie je tak náročný ako kôň. Ja sme si vždy priala koňa alebo nejaké väčšie zviera. Osol sa mi strašne páči, je šikovný, prítulný, hrozne fajn.Zatím teda máme oslíčku Boženka, ktorá sa nám nedávno narodila. K nej budeme mať asi ešte vykastrovaného kozľa, ktorého už prekrstili podľa nejakej rozprávky na prasiatkom. Takže je to valeriána prasiatkom ", smeje sa herečka Michaela Maurerova.
 
Pani Michaela Maurerova navštívila náš ROGZ obchod v októbri 2008.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.