MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

Hills

Spoločnosť Hill 'Pet Nutrition ™ zaujíma jedno z vedúcich postavení na trhu v oblasti krmiva pre psov a mačky a krmivo Hill' je veterinári najodporúčanejším krmivom na svete. Hill 'využíva odborných znalostí popredných veterinárnych lekárov a odborníkov na výživu z celého sveta a bola prvou spoločnosťou, ktorá vyvinula špeciálne formulované krmivo pomáhajúci zvládnuť špecifické choroby a zlepšenie kondície psov i mačiek.
 
Všetky krmivá Hill 'pre psov a mačky sú vyvinutá tak, aby zaisťovala optimálnu vyváženosť živín a zároveň chutila vášmu miláčikovi. Poskytujú kvalitnú výživu použitím ingrediencií tej najvyššej kvality a zaisťujú optimálne zdravie tým, že sa vyvarujú nadmerného množstva škodlivých živín, ako je tuk, soľ a niektoré minerálne látky.
 
Superprémiové krmivo Hill 'pre mačky i pre psov ponúka tri produktové rady suchého kŕmenia maznáčikov, a to 1) Hill' Science Plan - Komerčné rad, superprémiové krmivo pre psov a mačky s mnohými príchuťami (kura, jahňacie, tuniak, hovädzie alebo králik ). 2) Hill 'Nature Best - Kvatliní a vyvážené kŕmenie pre psov a mačky, neobsahuje pšenicu ani sóju, má vysokú chutnosť. 3) Hill 'Prescription Diet - Veterinárne (klinické) diéty pre psov a mačky, diétne granule na liečbu rôznych zdravotných problémov zvierat. Predaj diét Hill 'podlieha doloženia receptu od veterinárneho lekára.
 
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.