MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

IVANA GOTTOVÁ S DCEROU CHARLOTTKOU

Šteňa zlatého retrievera, ktorého si Ivana a Karel Gottovi nedávno vyhliadli v chovnej stanici, ešte čaká na svoje nové pánov u psie mamy. Vo vile na Bertramke už má ale sučka takmer všetko prichystané. Ivana Gottová sa staršou dcérou Charlottkou nenechávajú nič na poslednú chvíľu, a tak sa radšej s predstihom vypravili do psieho obchodu, aby vybrali svojmu miláčikovi pohodlný psí pelech.
 
"Ten hnedobiely sa nám páči najviac," vyhlásili svorne a pre istotu ho tiež vyskúšali. "Je príjemný a mäkučký," zhodnotili jeho kvality. Majiteľka nášho obchodu ROGZ Lenka Kholová ešte poradila ako správne vybrať vodítko pre psy, balónik, lietajúci tanier pre psov, populárne plyšovú hračku aj nejaké tie psie maškrty. Sučka zlatého retrievera má už vybraté meno.
 
Vyhrala to Stella, ktorú navrhoval Karel Gott. Padala ale tiež mená Tiffany, ktoré sa pozdáva Gottovej manželke, jeho dcérky zase navrhovali Vanilku alebo Amálku. Pretože však dievčatká prišli za otcom s chytrým návrhom, že keď psa objedná hneď, môže si ho pomenovať podľa seba, bude štvornohý kamarát počuť na meno Stella. O psíkovi sa hovorilo v rodine Karla Gotta už niekoľko rokov. Jeho obstaranie urýchlila skúsenosť so psom Dary Rolincovej, ktorého mali na Bertramke na stráženie.
 
Karel, ktorý má psov veľmi rád a vždy je kŕmil rôznymi dobrotami, ale vie, aká je to starosť. "Pes v rodine, to nie je ako hračka, ktorá sa po čase odloží. Je to starosť, ale aj radosť na mnoho rokov, kamarát na celý život, "tvrdí Ivana Gottová.
 
Moderátorka Ivana Gottová s Charlottou navštívila náš ROGZ obchod v máji 2012.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.