MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

Filtrovať podľa ceny

Značky


Granule, konzervy, kapsičky, maškrty pre mačky

Granule, konzervy, kapsičky, doplnky výživy, maškrty a veterinárne diéty pre mačky.
 
Granule pre mačky môžete vyberať podľa značky, názvu, ceny, hodnotenia užívateľov, veku mačky, typu krmiva, špecifických požiadaviek na výživu a veľkosť balenia.V ponuke sú značky ako Acana, Anka, Artemis, Brit Care, Calibra Cat, Eminent Cat, Essentialfoods, Fish4Cats, Hills Feline, Marp Holistic Cat, Meowing Heads, N&D Grain Free, Nutra Gold Holistic, Ontario, Orijen Cat, Pro Plan Cat a veľa ďalších.
 
Konzervy s mačacím krmivom značiek Brit Care, Bozita, Finnern, Hills Feline, Meowing Heads, Shiny Cat. Vyhľadávať tu môžete podľa značky, názvu, ceny a hodnotenia užívateľov.
 
Kapsičky sú špecifické pochúťky, ktoré nájdete predovšetkým v ponuke krmív pre mačky. Nájdete tu kapsičky značiek Brit, Pro Plan, Royal Canin, Sheeba, Schmussy, Whiskas, Fish4Cats, Finnern, Calibra, Iams, Huhubamboo a ďalšie značky kapsičiek, na ktorých si vaša mačka určite pochutná.
 
Široký výber doplnkov výživy pre zdravý život vašej mačky. Vitacraft tráva pre mačky, pasty pre odstránenie chlpov z žalúdka, vitamínové prípravky Canvit, Plaque off pre starostlivosť o zuby, detoxikačné gély Entero ZOO, vitamíny a minerály Canvit, špeciálne mlieka pre mačky Whiskas, pasty na trávenie Gimpet Beaphar a ďalšie špeciálne prípravky.
 
Obrovské množstvo maškŕt a doplnkov mačacej výživy. Guľôčky, srdiečka, kolieska, vankúšiky, sušené mäso a ďalšie drobné mačacie dobrôtky z ponuky mnohých značiek.
 
Veterinárne diéty Hills Feline pre mačky, ktoré trpia chorobami tráviaceho alebo močového traktu, sú v rekonvalescencii po menších chirurgických zákrokoch a po stavoch mierneho fyzického oslabenia. Výživa mačiek, ktoré trpia gastrointestinálnym ochorením, ako napríklad gastritída, enteritída, kolitída, IBD-zápalové ochorenie čriev a ochorením obličiek či močového traktu. Tieto prípravky sú na predpis od veterinára.
 

Radiť

Radenie:

Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Predvolené Podľa hodnotenia

Filtrovať

Výrobcovia

Parametre

Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.