MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

HEREC LUKÁŠ LANGMAJER A ŠKUBÁNEK

Dátum: 1.12.2013

Herec a moderátor Lukáš Langmajer dokáže osedlať koňa, podojiť kravu, vycvičiť psa, uvariť, trochu zatancovať, keď sa nikto nepozerá, a v sprche krásne spieva. Veľa sa zaujíma o autá a tiež rád jazdí na ich limite. Jeho veľkým a obľúbeným koníčkom je však v prvom rade jeho doberman Škubánek, ktorému domácky hovorí "Kubo".
 
Lukáš navštívil náš ROGZ obchod v decembri 2013 tesne pred Vianocami au nás tiež nakupoval vianočné darčeky pre svojho štvornohého priateľa. Kuba bol najprv vzorný a pokojný zvieracie zákazník, ale to len do doby, než objavil ROGZ GRINZ, našej najpredávanejšie hračku pre psov. Potom už Kubu nezaujímal výber nového psieho oblečku ani obstaranie nového postroje k jeho výcviku, ktorý inak Kuba miluje. Na našej predajni sa zrodila nová láska medzi kroketami a novým loptičkou.
 
Nakoniec obaja obchádzali z nášho obchodu veľmi spokojní až nadšenie. Kuba z nového loptičky, ktorý si neustále držal v papuli, a Lukáš z nákupu nového psieho oblečenia ROGZ SKINZ a postroje ROGZ FANCY DRESS v hnedej farbe, ktorý sa na Kubovi náramne vynímal. ROGZ bol opäť neoddeliteľnou súčasťou šťastných a veselých Vianoc vo zvieracom svete;)
 
Lukáš Langmajer sa svojim dobermanom kroketami navštívili našej ROGZ predajňu na Moskovskej v decembri 2013.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.