MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

MEDIÁLNI PARTNERI

Dátum: 8.4.2015

Mediálni partneri

Máte radi nielen domácich miláčikov, ale zvieratá všeobecne? Zaujímajú vás novinky v odbore kynológie, chovu nielen psov a mačiek, novinky, spoločenské i sportnovní akcie? Odporúčame vám kvalitné chovateľské magazíny Svet psov, Naše mačky alebo Haf a Mňau. V týchto časopisoch nájdete zaujímavé informácie o chove psov a mačiek, odborné i neodborné články, portréty jednotlivých plemien, inzerciu na predaj šteniat a všetko, čo sa zvieracieho sveta týka. Časopisy nie sú určené len pre chovateľov alebo majiteľov, ale svoje si v nich nájdu aj milovníci zvierat, ktorí mať svojho domáceho maznáčika mať nemôžu, deti a celá rodina. Jeden z časopisov očakávajte vo svojej zásielke s objednaným tovarom na ROGZ.SK :)

Medzinárodný kynologický časopis Svet psov

Medzinárodný kynologický časopis Svet psov Vám každý mesiac prináša články európskych odborníkov zo všetkých oblastí kynológie. V časopise Svet psov nájdete kvalifikovanú odpoveď na všetko čo vás zaujíma o chove, výchove, jednotlivých plemenách, nových poznatkoch veterinárnej medicíny a vedy, výstavách doma aj v zahraničí, činnosti FCI, SKJ, alebo nových knihách. Ďalej v časopise nájdete inzercia, ankety, súťaže a mnoho ďalších zaujímavostí. On-line verzia (ukážkové číslo) tu.

Magazín pre majiteľov a milovníkov psov a mačiek Haf a Mňau

Team odborníkov v časopise Haf a Mňau rieši každodenné problémy i radosti ľudí, ktorí majú psíkov alebo mačičky ako členov domácnosti. V každom čísle predstaví svojim čitateľom mačacie a psie plemeno, veľa zaujímavých príbehov, občas VIP svorku známe osobnosti. Pozornosť je venovaná aj kontroverzným témam, o ktorých sa inde nepíše vôbec. Súčasťou sú ďalej výchovné, výcvikové, výživové, veterinárne poradne s poprednými odborníkmi. Nechýba ani reportáže z akcií a výstav. Občas vás pobaví fotokomiks zo života našich miláčikov.

Medzinárodný časopis pre chovateľov a milovníkov mačiek Naše mačky

Jediný časopis na českom trhu len o mačkách, ktorý vám každý mesiac prináša články európskych odborníkov zo všetkých oblastí chovu mačiek. V časopise Naše mačky dostanete kvalifikovanú odpoveď na všetko, čo vás zaujíma o plemenách mačiek, nových poznatkoch veterinárnej medicíny, výžive, výstavách doma i zahraničí, činnosti všetkých organizácií chovateľov mačiek v ČR, nových knihách a veľa ďalších zaujímavostí.

Mate záujem o predplatné časopisov Svet psov alebo Naše mačky? Objednávkový formulár nájdete tu.

Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.