MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

MISS ČR 2007 KATEŘINA SOKOLOVÁ

Dátum: 1.12.2010

U Miss ČR 2007 Kateřiny Sokoli je všetko inak. So svojím priateľom Robertom Hájkom majú "bábätko" trojmesačné šteniatko Jack russel teriéra. Zaobstarať si psíka nebolo ich slobodné rozhodnutie, ale bol to nečakaný darček od kamarátov k Robertovým narodeninám. "Keď som ho priniesol domov, pozrel sa na nás tými svojimi šteňacom kukadlami a bolo rozhodnuté, že si ho necháme", povedal z nového prírastku evidentne sa radujúci nadšený Robert.
 
S menom bolo jasné, že právo výberu bude mať Robert a návrh na Richarda hladko prešiel. "Richard je jeho oficiálne meno, ale skôr je zvyknutý na Richie, to je také mäkšie na zavolanie. Niekedy ale musíme poriadne houknout, aby poslúchol ", doplnil Robert. Malý Richie si doma pomaly zvyká, má dve obľúbené miesta kde odpočíva, ale ešte nemal ten správny psí pelech ROGZ. To bol jeden z dôvodov, prečo spoločne prišli k nám do špecializovanej predajne chovateľských potrieb v Prahe 10, vybrať všetko, čo psík potrebuje.
 
O radu sa obrátili naše predajné asistentky z ROGZ teamu, a tie im vysvetlili: "Špeciálne psie pelechy ROGZ sú z praktického ripstop materiálu, vhodného aj pre šteniatka, pretože je neláka trhať ich a hrýzť. Zároveň sú vyplnené dutým vláknom, ktoré nezadržuje pachy, nedrží sa v nich špina a dajú sa ľahko prať v práčke. "O zábavu v predajni sa postaral Richie, keď skúšal rôzne psie oblečky. Najskôr bol zvedavý, čo to s ním robia, ale po viac pokusoch už začal štrajkovať a odmietal zdvíhať aj packy. "Tu je ohromný výber všetkých oblečkov BassTee a rozhodnúť sa, či sa orientovať podľa farby, vzoru alebo dizajnu je ťažké.
 
Nakoniec sme mu vybrali veselú čiernobielu kocku, náš miláčik je rovnako tak veselý i sfarbený. Ešte mu tiež musíme kúpiť bezpečnostné postroje do auta s úchytkami a pískacie hračku. S tou si vždy ohromne vyhrá. Tiež potrebujeme podlahové plienky, predsa len je šteniatko a nejaká tá kalúžka sa doma objavia. Za odmenu, že bol tak trpezlivý, mu vezieme ešte maškrty zo sušeného mäsa, tých nie je nikdy dosť "povedala s plnou náručou darčekov pre Richieho Katka.
 
O obstaranie psa Katka ani Robert neuvažovali: "Taký darček sa ale nedá odmietnuť. Okamžite sme sa s ním spriatelili a je pre nás relaxom a ohromnú zábavou "svorne prehlásili Katka aj Robert. Nielen zábava, ale tiež povinnosti sú s novým prírastkom. Katka je v tomto roku často v zahraničí a tak má Robert o zábavu postarané. Svojho nového kamaráta vodí do práce a spolu tak budí obdiv všetkých psích fanúšikov.
 
Modelka Kateřina Sokolová navštívila naše ROGZ chovateľské potreby v Prahe v decembri 2010.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.