MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

MISS ČR 2008 ELIŠKA BUČKOVÁ A VÁCLAV NOID BÁRTA

Dátum: 1.9.2011

Do vršovického zvieracieho raja sa vydala Česká MISS 2008 Eliška Bučková, jej priateľ Václav Noid Bárta a ich statný rotwajler Arnold, ktorý bol z hračiek pre psov, pelechov ROGZ a maškŕt zo sušeného mäsa u vytržení. "Každý sa nás pýta, či sme v očakávaní. My pritom už jedného poriadneho syna máme a dnes mu vyberieme niečo parádneho a pohodlného, ​​"to bola úvodná Václavovho slová.
 
Ako hlavné páníček a majiteľ 55 kg Arnolda si Václav vyberal najskôr nový obojok. "Chodím často na ryby, niekedy bývame pri vode aj za tmy a tak sa mi páči tento čierno-šedý reflexné, pretože ho v tme dobre uvidím a nebudem ho hľadať len podľa odlesku očí. Tiež k nemu kúpime aj krátke vodítko v rovnakom dizajne, ktorým sa pes tejto veľkosti lepšie ovláda. Arnold potrebuje aj nový pelech, ale žiadny nie je pre nášho obra dosť veľký, takže obrovská matrace, na ktorú by sa vošiel aj dospelý človek, pre neho bude ideálne, "povedal nám pri výbere tej ideálnej farby a veľkosti Vašek.
 
Čo sa výberu týka, tak Arnold dostal tiež novú misku a kvalitné sušené mäso, ktoré v obchode dostával za odmenu. Veľká diskusia prebehla medzi majiteľkou Lenkou, Eliškou a Václavom o automatickom psím kŕmidle, ktoré sa vďaka časovaču samo zapne a na psa môže zavolať nahraným hlasom svojho pána a tým vydať povel na kŕmenie. "To je to úplne ideálne, keď nie som doma, tak náš hafan počujú moje povely a v pokoji sa nabaští. Páči sa mi aj fontána na vodu, ktorá zaručuje čerstvú a čistú vodu po celý deň, "s úsmevom a myšlienkou na dobro pre Arnolda si objednával Václav.
 
"Dnes sme vybrali dva krásne obojky s vodítkami, takže ich má fešák na striedanie a tiež pohodlnú a praktickú matrac. Rozhodne sa do obchodu budeme vracať, pretože niektoré veci si jednoducho musíme vybrať osobne. Avšak krmivo, maškrty a ďalšie doplnky si ale vďaka možnosti objednávky v e-shope necháme radi doviezť, je to naozaj praktické, "povedala usmievavá Eliška.
 
Eliška Bučková a Václav Bárta navštívili našej ROGZ predajňu s potrebami pre psov v septembri 2011.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.