MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

MODELKA HANA MAŠLÍKOVÁ A PICCOLO

Dátum: 1.12.2009

Na predvianočný výber darčekov a zimné zabezpečenia pre svojho čivaváka vyrazila modelka Hanka Mašlíková do našej predajne ROGZ, predávajúci psie oblečky, obojky a pelechy pre psov a veľké množstvo rôznych pochutín. Hneď po Vianociach sa tradične chystá na hory, a aby bol Piccolo ako v bavlnke a v teplúčku, musel absolvovať túto anabázu.
 
Veľké dilema riešila Hanka. "Mám mu kúpiť, v čom bude fešák alebo to, v čom mu bude teplo"? Každý psie obleček mal svoje špecifikum. Ak bol prešívaný s kapucňou, takmer ho váhou převrhnul, keď mal dlhšie nohavice, Piccolo sa zasekol a neurobil ani krok. A keďže je to pes a chlap, tak u tretej skúšky už odmietal spolupracovať a správal sa urazene. Mimoriadne mu vadilo, keď mu Hanka nasadila kapucňu s uškami.
 
To potom bolo potreba jeho náladu žehliť lahodnými maškrty pre psov, s ktorými mu nadbiehal nielen Hanka, ale aj predavačky a ďalší zákazníci v našom obchode chovateľských potrieb v Prahe 10. Skúšku luxusných topánok pre Piccola, ale už odmietla aj Hanka, ktoré mala obavy, aby sa jej miláčik neurazil natrvalo. Nakoniec mu Hanka vybrala obleček zo zamatovej látky, ten najmäkšie, teplučký a zdobený, fešácké vodítko ROGZ a vrecúško zdravých maškŕt pre psov.
 
Modelka Hana Mašlíková navštívila náš ROGZ obchod v decembri 2009.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.