MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

MODERÁTORKA MARTINA GAVRIELY A GURU

Dátum: 1.10.2012

Jedna zo súčasných najpopulárnejších moderátoriek Martina Gavriely sa zaradila medzi majiteľa zlatých retrieverov. "Je to rasa, ktorá sa pekne chová k deťom a má ich rada. To bol jeden z dôvodov, prečo sme ho vybrali. Už som jedného retrievera mala a mám svoje dobré skúsenosti. Tomu nášmu je 10 týždňov a je to náš miláčik. Volá sa Guru a keď má každý mať svojho guru, tak ja mám tohto krásavca "povedala nám pri návšteve našej predajne ROGZ v Prahe 10 v Moskevskej ulici Martina, ktorá si pre svojho psíka prišla vybrať všetko, čo potrebuje.
 
Je to psík celej rodiny, a tak Martina prišla aj s dcérou Jessicou a synom Antoniom, aby spoločne rozhodovali, nielen čo naozaj potrebujú, ale čo sa bude všetkým páčiť. Prvé ťažké rozhodovanie nastalo u oblečkov pre psov BassTee. Guru si ich niekoľko trpezlivo vyskúšal a ostatné nakupujúci bavil modelovým pózovaním. Medzi desiatkami druhov z novej kolekcie obojkov a vodítok ROGZ bolo ťažké vybrať tie pravé. Viedla sa veľká diskusia medzi deťmi a Martinou a každý mal svoj názor na to akú farbu, vzor alebo typ vybrať.
 
Dobrú a praktickú radkyňou bola majiteľka obchodu Lenka Kholová. Tá bola po celú dobu k dispozícii a poradila s výberom nielen ideálneho pelechu ROGZ, ale aj obojku, vodítka, psích hračiek a chutných odmien pre Guru. "ROGZ pelech je z veľmi praktického ripstop materiálu, nedrží sa v ňom špina, je možné ho prať v práčke pri 30 ° C, a preto je vhodný aj pre vodu milujúceho retrievera" povedala pri výbere pelechu Lenka Kholová a tým bolo rozhodnuté. Aby Guru vedel, ako sa mu bude v pelechu odpočívať, musel si ho aj skúsiť. Že na neho pôsobia blahodarne, bolo vidieť po malej chvíli - Guru okamžite zaspal.
 
Zatiaľ svojho nového priateľa vodí Martina i do práce. Našla pochopenie u svojich nadriadených, ktorá má tiež dva psíkov. "Je to tam ako v psím útulku, ale všetci sú moc dobrí. Teraz Guru učíme, ako robiť mláčky vonku. Zatiaľ mu to ešte veľmi nejde, takže sme stále v pohotovosti. Tiež musím zapojiť viac deti. Akonáhle si zvyknú sa o neho starať, ubudne mi trochu povinností a on si k deťom tiež získa krásny vzťah.
 
Máme teraz doma novú lásku a je to mazel, ktorý nám robí radosť. Až vyrastie, bude mi robiť ochranku, zatiaľ rešpekt naozaj nebudí "povedala pred odchodom z našej predajne ROGZ Martina, ovešaná pelechom, vodítkom, obojkom, hračkami a maškrty pre psov.
 
Moderátorka Martina Gavriely navštívila náš ROGZ obchod v októbri 2012.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.