MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

Autor:Masopust Václav

Dátum: 27.3.2015

Milujete svojho psíka alebo mačičku? Chcete pre nich to najlepšie? Neváhajte a poraďte sa s nami v obchodoch ROGZ. Nielenže u nás nájdete veľký výber zaujímavých produktov, ktoré nenájdete v ostatných slovenských obchodoch, ale zároveň tiež dostanete cenné rady a odporúčania od odborne preškolených členov ROGZ teamu. Do našich obchodov môžete samozrejme prísť so svojimi zvieracími miláčikmi, ktorí si môžu všetko osobne vyskúšať, sami si vybrať obľúbenú psiu hračku, pohrať sa a ešte dostať zdravý maškrtu.
 
Profesionalita a odbornosť
 
Profesionalita a servis sú našimi hlavnými prednosťami a spokojný zákazník je prioritou. Preto sa všetci členovia ROGZ teamu neustále školí a získavajú nové poznatky v oblasti výživy a starostlivosti o domácich miláčikov, čo môžeme doložiť radom získaných certifikátov. Medzi naše najvyššie pritority patrí profesionálny prístup k zákazníkovi, špičková komunikácia a poskytovanie maximálne uspokojivého zákazníckeho servisu.
Náš ROGZ team okrem iného navštívil výrobné závody spoločnosti Royal Canin v južnom Francúzsku a v Poľsku, aby sme sa presvedčili, že táto prestížna značka krmiva pre psov a mačky naozaj ponúka to, čo svojim zákazníkom deklaruje na obaloch a v zložení krmiva Royal Canin.
 
Odborné médiá
 
Veľmi úzko spolupracujeme s prestížnymi časopismi a portály zameranými na domácich miláčikov ako je Svet psov, Naše mačky, Haf a Mňau alebo komunitný portál Hafici.cz, kam pravidelne prispievame odbornými článkami ohľadom oblečenie pre psov, výberu správneho pelechu, vodítka a ďalších doplnkov.
 
Naše ocenenie
 
Uspeli sme aj u odbornej verejnosti a veľmi si vážime ocenenie, ktoré získal náš kamenný obchod ROGZ - chovateľské potreby. Obsadili sme 3. miesto v prestížnej súťaži Predajňa roka '11 organizované odborným časopisom Regal, vydavateľstvo Economia. Súťaž Predajňa roku je určená všetkým nezávislým predajcom z oblasti spotrebného tovaru.
 
Naše certifikáty
 
Pravidelne sa zúčastňujeme školení a seminárov, na ktorých sa zdokonaľujeme v oblasti výživy psov a mačiek, špeciálna starostlivosť o kastrované zvížata, predaja a aplikácie antiparazitných prípravkov alebo zaobchádzania s výcvikovými pomôckami a ich účinnosti, ako sú napríklad elektronické obojky pre psov. Pozrite sa na niektoré z našich získaných osvedčení odbornosti a spôsobilosti.
 
Veľmi apelujeme na dôveryhodnosť a spoľahlivosť nášho e-shopu v internetovej sieti, a to ako v Českej republike, tak na slovenskom. Našou spoľahlivosť potvrdzuje aj certifikát Overené zákazníkmi nákupného radcu Heureka.cz.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.