MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

NÁŠ PRÍBEH

Ako to nami vlastne bolo. Náš ROGZ tím je tu pre Vás už od roku 2008 a naším cieľom je postarať sa o potreby a radosti Vašich maznáčikov. Začali sme s veľkoobchodom juhoafrickej značky ROGZ, pokračovali otvorením obchodov na Moskovskej 1, Praha 10 a v OC Nový Smíchov, Praha 5 a nakoniec sme pre Vás spustili internetové obchody www.ROGZ.cz a www.ROGZ.sk.

 
Chovateľské potreby sú našou srdcovou záležitosťou a každý spokojný zákazník dáva nášmu snaženiu zmysel. Naším cieľom je Vám, našim milým zákazníkom, poskytnúť bezpodmienečnú záruku spokojnosti.  
 
Rozumieme chovateľským potrebám
 

Vieme, že sa na nás budete obracať s rôznymi otázkami, preto úzko spolupracujeme s dovozcami všetkých významných značiek a celý náš ROGZ tím sa priebežne vzdeláva. Navštevujeme medzinárodne veľtrhy a konferencie a snažíme sa sledovať najnovšie svetové trendy, aby sme Vám boli schopní fundovane poradiť. Všetky produkty nám prejdú fyzicky rukami, takže Vám môžeme poskytnúť vždy tie najpresnejšie informácie.

 
ROGZ tím Vám vždy ochotne vyjde v ústrety
 

Všetci v našom tíme máme domácich miláčikov a tak vieme, ako sa o nich správne starať. Zavolajte nám, napíšte nám, príďte za nami a my Vám vždy obratom dáme radu alebo pomôžeme Váš problém vyriešiť. Vždy s úsmevom: o)

 
U nás nájdete len to najlepšie
 

Našich miláčikov milujeme a vieme, že sa na nás spoliehajú. Preto v našej ponuke nájdete tie najlepšie značky krmiva, maškŕt a doplnkov, ktoré si rozhodne zaslúžia. Ručíme za ich čerstvosť, vždy od nás dostanete produkty s dostatočne dlhou expiráciou.

 
Tovar zasielame naozaj rýchlo
 

Chápeme, že Vaši miláčikovia nemôžu na svoje objednávky dlho čakať, takže ak si u nás pred 17.00 hodinou objednáte tovar, ktorý máme na sklade, budeme ho ešte v ten istý deň expedovať (dopravcom PPL). Ďakujeme, že nám veríte a nakupujete u nás, sme tvrdo pracujúci tím skvelých ľudí s vášňou pre starostlivosť o psov a mačky a zmyslom našej práce sú spokojní zákazníci. Naviac je u nás v kancelárii vždy dobrá nálada a tak veríme, že sa to prejaví aj na našom prístupe k Vám a Vašim miláčikom.

Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.