MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

Naše predajne

Navštívte niektorý z našich ROGZ obchodov v Prahe, v ktorých prezentujeme nielen juhoafrickú značku obojkov, vodítok, pelechov alebo hračiek ROGZ. Z kompletnej ponuky týchto technicky prepracovaných a dizajnových chovateľských potrieb si môžete vybrať pre svojho domáceho maznáčika napríklad psí obojok, módne zladený s nylonovým vodítkom alebo identifikačnou známkou, a alebo najpohodlnejší pelech pre psov ROGZ SPICE PODZ.
 
V našom sortimente však nájdete všetko potrebné - krmivá pre psov a mačky, chutné maškrty a doplnkové krmivo, hračky pre domácich miláčikov, psie pelechy alebo mačacie škrabadlá a podstielky do toaliet.
 
S kompletným výberom Vám ochotne a profesionálne poradia naši členovia z ROGZ teamu. Svojho milého psieho priateľa vezmite so sebou, všetko mu môžete vyskúšať a nechať ho rozhodnúť sa pre to najlepšie! Do obchodov ROGZ je vstup so psami samozrejme povolený a vítaný :-)
 
Na našich ROGZ predajniach môžete pre maximálny komfort platiť bezkontaktnou kartou. Platobné bezkontaktné karty fungujú na technológii MasterCard PayPassTM. V zahraničí osvedčená technológia umožní držiteľom bezkontaktných platobných kariet platiť najmä malé čiastky bez nutnosti vkladať kartu do terminálu, zadávať PIN či podpisovať účet.
 
PREDAJŇA PRAHA 10, MOSKEVSKÁ 1

PREDAJŇA PRAHA 10, MOSKEVSKÁ 1

14.3.2015 Naše predajne
Predajňa ROGZ na Moskovskej je výdajné miesto pre internetové objednávky. Adresa: Moskevská 1, 101 00 Praha 10
PREDAJŇA PRAHA 5, OC NOVÝ SMÍCHOV

PREDAJŇA PRAHA 5, OC NOVÝ SMÍCHOV

14.3.2015 Naše predajne
ROGZ OC Nový Smíchov - prízemie, Plzeňská 8 , 150 00 Praha 5
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.