MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

Filtrovať podľa ceny

Filter

Značky


Odpočívadlá a škrábadlá pre mačky

V tejto kategórii nájdete pre svoju mačku širokú ponuku škrabadiel s odpočívadlami rôznych veľkostí, tvarov a dizajnov. Vyberať si môžete z rôznych modelov značiek: Cat-Gato, Ferplast, Hagen, Karlie, Lilli Pet, Magic Cat, Rosewood, Trixie a mnohých ďalších.
 
Správnym výberom škrabadla poskytnete svojej mačke priestor a inšpiráciu pre zábavu a pohybové aktivity, ktoré odlákajú mačacie pazúriky od zariadenia interiéru a kobercov vo vašom byte.  
Ideálne škrabadlo spája priestor pre brúsenie pazúrikov – najčastejšie to býva sisalový kmeň, s pelechom, brlôžkom, vyhliadkou či skrýšou, kam sa mačka môže pri svojom šantení schovať. Keď vyberiete škrabadlo s myškou, pierkami alebo loptičkou na hranie, vaša mačka to určite ocení.
 
Škrabadlo lebo mačací strom vyberajte podľa veľkosti priestoru, ktorý v byte pre mačacie šantenie môžete vymedziť, ale berte do úvahy aj veľkosť, hmotnosť a temperament vašej mačacej kamarátky.
V ponuke sú aj závesné odpočívadlá a lôžka na radiátor pre teplomilné mačky, ležadlá a vankúše na parapet, miniškrabadlá malých rozmerov aj maxi preliezacie stromy s niekoľkými domčekmi a vyhliadkami, s rozmermi presahujúcimi 150 cm, alebo stĺpy siahajúce od podlahy až po strop miestnosti.
 

Radiť

Radenie:

Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Predvolené Podľa hodnotenia

Filtrovať

Výrobcovia

Parametre

Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.