MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

Filtrovať podľa ceny

Filter

Filtrovanie tovaru podľa parametrov

Veľkosť

L (8)
M (13)
S (8)
XL (4)
XS (2)

Farba

Farba: Béžová Béžová (4)
Farba: Čierna Čierna (8)
Farba: Fialová Fialová (1)
Farba: Hnedá Hnedá (8)
Farba: Modrá Modrá (6)
Farba: Sivá Sivá (5)

Značky


Pelechy, ležadlá, vankúše a postele pre psov

Nájdete tu všetko pre domáce pohodlie, odpočinok, spánok a relax vášho psa. Široký výber z viacero typov, značiek, kvalitných materiálov, originálnych dizajnov a veľkostí. Kvalitné pelechy, ležadlá, psie sedáky a pohovky, vankúše, brlohy a koše pre psov. Z bohatej ponuky štýlov, motívov, farieb a vzorov vyberte svojmu psovi to najlepšie pre odpočinok a relaxáciu, aby sa u vás cítil ako v psej rozprávke. rogz.sk ponúka možnosť výberu pelechov pre psov všetkých plemien a veľkostí.
 
Vyberajte podľa farby, veľkosti a vlastností, ktoré sú pre vášho psa dôležité. Niektorí psi radi odpočívajú v mäkkučkej perinke, iní uprednostňujú relaxáciu na tvrdšej podložke či matraci. Pre niektorých psíkov je dôležité, aby povrch deky či pelechu bol protišmykový, iní ocenia hrejivú kožušinu alebo plyš, do ktorého sa môžu zababušiť. Aby váš nákup maximálne vyhovoval vášmu psiemu miláčikovi, rogz.sk ponúka možnosť vyskúšania pelechu v predajni, alebo pri nákupe cez e-shop aj doma, s možnosťou vrátenia alebo výmeny do 3 týždňov.
 
Vyberte si zo širokej ponuky značiek: Ferplast, Guisapet, Hunter, RAC, Red Dingo, ROGZ, Samohýl Exclusive, Scruffs, Trixie a mnohých ďalších.
 

Radiť

Radenie:

Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Podľa názvu Predvolené Podľa hodnotenia

Filtrovať

Výrobcovia

Parametre

Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.