MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

V ČOM JE KRMIVO MARP HOLISTIC OD OSTATNÝCH ODLIŠNÉ?

Autor:Pučálka Martin

To, že je jeho krmivo iné, hovorí určite každý výrobca. A je pravdou, že zorientovať sa v širokej ponuke krmív nie je vždy úplne jednoduché. Rozlíšiť zlé a dobré krmivo zvládne ten, kto tomu obetuje trochu času. A váš psík za tú trochu času stojí. My sme sa rozhodli v krátkosti vysvetliť, v čom je krmivo Marp tak výnimočné, aby to bolo zrozumiteľné aj pre tých, ktorí sa krmivám viac nevenujú.

Primárnym rozdielom v krmivách Marp Holistic oproti iným krmivám na trhu, je použitie jedného zdroja bielkovín a použitie rovnakého druhu tuku. Hoci nájdete na trhu veľa krmív, ktoré sa tvária ako prirodzené alebo podobné strave vlka v prírode, iba jednoproteínové s rovnakým zdrojom tukov sa môže podobať prirodzenej strave. Alebo si myslíte, že si v prírode vlk chytí treba králika a počká si, aby ho zjedol až si chytí treba bažanta? Takto to pravdepodobne nefunguje. Vďaka tomuto konceptu krmivo funguje aj u psov s potravinovými alergiami, alebo citlivým zažívaním, rovnako ako u psov bez akýchkoľvek problémov.

Sekundárnym rozdielom je použitie sladkých zemiakov - sladkých zemiakov ako hlavného zdroja uhľohydrátov. Sladké zemiaky sú veľmi výživné, obsahujú množstvo vitamínov v prirodzenej forme a nezvyšujú glykemický index. Teda, okrem toho, že sú receptúry úplne bez obilnín, obsahujú jeden z najlepších zdrojov uhľohydrátov.

Krmivo, ani žiadna z jeho surovín nie sú chemicky konzervované. Ku konzervácii sú použité prírodné konzervanty a antioxidanty - silný extrakt tokoferolov a rozmarínu. Veľa krmív na trhu sa pýšia tým, že nie sú chemicky konzervované. Problém je ale v tom, že niektoré zo surovín môžu byť chemicky konzervované. V našom krmive toto nenájdete.

Pre výrobu krmiva Marp Holistic sú použité ako hlavný suroviny miestne produkty z anglických fariem. Používajú sa výhradne suroviny od nezávislých farmárov z blízkeho okolia továrne. Iba niekoľko surovín je na ostrovy importované z Európy.

Vďaka štyrom hlavným rozdielom, ktoré sú popísané vyššie, môžeme povedať, že krmivo Marp Holistic je skutočne iné ako ostatné produkty na trhu. Čo však je ale dôležitejšie ako to, čo môžeme o krmive povedať je, ako krmivo funguje. Vďaka nášmu konceptu krmivo skutočne funguje. Psíkov chutí, majú dobré zažívanie, špičkovú srts a veľa vitality. A to je pre nás to najdôležitejšie.

 

Martin Pučálka, výrobca krmiva Marp

AKTUÁLNE NAJOBLÚBENĚJŠIE PRODUKTY NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.