MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

ZPĚVAČKA HELENA VONDRÁČKOVÁ A ELSA

V hausbótu, ktorý si Helena Vondráčková a Martin Michal zaobstarali na Slapskej priehrade, bolo potrebné vyriešiť spanie pre ich sučku nemeckého ovčiaka Elsu. Na odporúčanie priateľov sa Helena vydala spoločne s Elsou do špecializovanej predajne pre psov ROGZ v Moskevskej ulici, aby vybrala nový psí pelech, vodítko, maškrty a hračky pre svoju milovanú Elsu.
 
Pri príchode do predajne nám Helena predviedla, ako je Elsa skvele zo cvičisku vychovaná a ako na slovo poslúcha tradičné povely ľahni, sadni a k ​​nohe. Potom sa speváčka musela rozhodnúť, aký obojok pre psa a vodítko vybrať. Hlavným darom pre Elsu ovšem mal byť nový červeno-šedivý pelech ROGZ, ktorý by mal mať svoje miesto na hausbótu. Keďže je pelech z veľmi praktického materiálu, nedrží sa v ňom voda a špina a je možné ho prať v práčke, je vhodný do "záťažového prostredia" ako je bývanie v prírode.
 
Najskôr si ho však Elsa musela vyskúšať a v tom nastal jediný problém. Okamžite sa v pelechu uložila a spokojne hľadela na ostatné prítomné v obchode a aj keď obvykle počúva na slovo, tak tentoraz sa jej z pelechu očividne nechcelo. To Elsa netušila, koľko darčekov dostane ku svojim druhým narodeninám, ktoré má v práve v polovici júna. "My na hausbótu máme všetko nové, tak nech má Elsa tiež svoje bývanie a nelezie za nami do nášho pelechu" oznámila pri pokladni dobre naladená Helena.
 
Aby ani Martin neprišiel skrátka a obaja partneri boli pri prechádzkach štýlovo oblečení, tak Helena vybrala pre seba i Martina "psie" tričká a ešte si objednala ďalší šedivý pelech aj do ritka, aby Elsa mala všade svoje pohodlie.
 
Speváčka Helena Vondráčková navštívila ROGZ obchod v júni 2010.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.