MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

ZPĚVAČKA MARTA JANDOVÁ A KATZE S KAŠPAREM

Najrýchlejší rok vo svojom živote má tento rok Marta Jandová. Náročné skúšanie a účinkovanie v novom muzikáli, veľa záväzkov v zahraničí ak tomu si ešte vyhľadala ďalšieho fešáka. "Pán, ktorý mi stráži Katza, keď musím do Nemecka, ho našiel na ceste. Niekto ho tam vyhodil, v mraze a snehu. A pretože som mu už raz hovorila, že premýšľam o druhom psíkovi, tak mi hneď poslal fotku. A bola ruka v rukáve. Už z tej fotky som sa do neho zamilovala a vedela, že to je on - nový kamarát pre Katza aj pre mňa ".
 
Aby Marta náležite vybavila obaja psíkov všetkým potrebným, zašla k nám do predajne ROGZ v Moskovskej 1, Prahe Vršoviciach, kde im vybrala pohodlný psí pelech z praktického ripstop materiálu, ktorý sa dá prať v práčke. S chuťou si hneď vyskúšali, či sa tam obaja pohodlne zmestia. Marta sa ťažko rozhodovala pri výbere z veľkého sortimentu druhov a farieb obojkov a vodítok ROGZ. Bolo zložité vybrať také, aby sa predovšetkým páčili majiteľke, boli mäkké a pohodlné, a pritom sa nimi psíkovia tiež mohli chváliť.
 
Veľká bitka sa medzi Katza a Kašparom strhla o plyšovú hračku - modrú chobotnicu. Ani jeden nechcel ustúpiť, a aby im hračka vydržala aj na doma a neroztrhali ju už v predajni, odlákala ich pozornosť Marta sušeným mäsom Perrito. Obaja psíkovia sa správali napodiv statočne a profesionálne pri skúšaní oblečkov BassTee. Bola to ich prvá skúsenosť v roli fotících sa modelov, ale keď im bavlnený psie obleček príjemne padol, behali po predajni, ako keby v ňom chodili stále.
 
Speváčka Marta Jandová navštívila náš ROGZ obchod v marci 2011 a od tej doby u nás nakupuje pravidelne.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.