MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

ZPĚVAČKA RADKA FIŠAROVÁ S IROU A FANY

Dátum: 1.12.2009

Na predvianočné nákupné chvíľku sa uvoľnila Radka Fišarová so svojimi miláčikmi Írom a Fany, ktoré vzala so sebou, a navštívila ROGZ chovateľské potreby v Prahe Vršoviciach. Jej fenky sú jej dlhoročnými priateľkami a zažíva s nimi pekné aj ťažké chvíle. Pred časom Ira vďaka tzv. Infarktu chrbtice ochrnula a na odporúčanie veterinára s ňou musela Radka a jej najbližší cvičiť po dobu 3 mesiacov 6 hodín denne.
 
Dlho vyzeralo všetko beznádejne a Ira svojím pohľadom vyvolávala u všetkých súcit. Nakoniec sa snáď stal zázrak a vďaka trpezlivosti, dobrej a trpezlivej starostlivosti sa podarilo Iru rozchodiť ako pred infarktom. Radka je šťastná a tak im dopraje všetkého. Jej fenky majú vo svojich šatníkoch už niekoľko psích oblečkov ai tentokrát im bolo vybraných niečo z nových kolekcií zimných oblečkov BassTee.
 
So skúšaním ani jedna nemala problém, dokonca po sľúbený a ukázanie maškŕt statočne pózovali v nových noblesných modeloch. Inak to bolo s novým pelechom ROGZ. "Keď im domov prinesiem nový pelech, okamžite ho skúša a okupujú. Ani im to nemusím hovoriť a sami spoznajú, že je to ich. Tu do neho nechcú vliezť, pretože tu nie sú doma, hanbia sa a bojí, že by tu mohli zostať, "povedala Radka na vysvetlenie.
 
Speváčka Radka Fišarová navštívila náš ROGZ obchod v decembri 2009.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.