MENU

Menu

ZÁKAZNÍCKA LINKA +421 220 570 001

ZPĚVÁK SÁMER ISSA A TARA

Dátum: 1.5.2012

Z fotiek na tejto stránke je zrejmé, že spevák Sámer Issa tvorí so svojim psom zohranú dvojku. Vzťah medzi ním a fenkou pitbula ale nebol vždy tak ružový ako triko poznáme r'n'b hviezdičky. Keď si Sámer fenku Taru pred časom vydal, prežil s ňou nejednu patáliu.
 
"Keď som ju raz nechal doma samotnú, zdemolovala mi tá potvora kompletne celý byt", spomína Sámer. "Bolo to vážne príšerný. Prisahám, že mi v byte zničila úplne všetko, od oblečenia cez cédečka až po prípravky v kúpeľni vrátane kefky na zuby ", prezradil na svojho štvornohého domáceho maznáčika. Spevák si bol vedomý toho, že ak situáciu nebude riešiť, môže sa stať, že jeho pes raz zožerie aj jeho samotného. Prihlásil teda Taru na dvojtýždňové psie tábor.
 
"Odišiel som na štrnásť dní na dovolenku a ona bola medzitým na výcvikovom tábore, kde o ňu bolo fantasticky postarané. Mohla si hrať s ostatnými psami, mala koterec len pre seba a celkovo skvelý servis. Starali sa tam o ňu dvaja profesionálni tréneri, ktorí z divokého psa urobili mierumilovného baránka, ktorý počúva na slovo ", hovorí Issa. V súčasnosti takmer dvojročná sučka zvláda všetky základné povely a už sa nestáva, že by si dlhú chvíľu krátila cupováním Sámerových osobných vecí. Keďže Tara seká latinčinu, vzal ju jej páníček do nášho obchodu ROGZ v pražských Vršoviciach, aby jej vydal novú výbavičku.
 
"Ďakujeme, že nám tu ponúkate aj oblečenie pre psov, ale na to Taru vážne neužije. Tá handry nerieši, nie je po mne ", smiala sa módna ikona tínedžerov. "Tare u vás ale zaobstarám špeciálnej pevnej ROGZ vodítko a psie náhubky, aby z nej nemali ľudí na ulici strach", povedal Sámer.
 
Spevák Sámer Issa navštívil náš ROGZ obchod vo Vršoviciach v máji 2010.
Ověřeno zákazníky

PLATEBNÉ METÓDY

Master Card Paysec Visa Visa E 

Nahoru

Copyright 2014 ROGZ s.r.o.